Infolinia: +48(0)223970649  • czynny E-mail: shop-pl@obfuscateduhrzeit.org 100 dni gwarancji najniższej ceny 30-dniowe prawo do zwrotu Dostawa gratis przy zakupach powyżej 150 euro Wysyłka do Polski 1-3 dni

O nasUhrzeit.org


Firma Uhrzeit.org [Godzina.org] powstała w 2000 roku w szczycie new economy w wyniku przypadku. Szeroko zakrojona zabawa w podchody w sieci miała znaleźć się online dokładnie o 24:00 – dokładnej godziny nie można było nigdzie znaleźć. Wtedy Göran Holst spontanicznie stworzył Uhrzeit.org.

Uhrzeit.org była pierwszą stroną w niemieckojęzycznym internecie, która prezentowała czas z dokładnością co do sekundy, we współpracy z niemiecką instytucją Physikalisch-Technische Bundesanstalt (PTB) w Brunszwiku dzięki zoptymalizowanej transmisji sygnału zegara atomowego. Szczególnym osiągnięciem było opracowanie własnego oprogramowania, które zsynchronizowało zegar systemowy komputera personalnego z zegarem atomowym. 

Spółka Uhrzeit.org GmbH [sp. z o.o.] została ostatecznie założona w 2003 roku w celu konsekwentnego i profesjonalnego rozszerzania pierwszych doświadczeń w zakresie handlu elektronicznego, które gromadzono już od 2002 roku.

Entuzjazm dla czasu, stale towarzyszący tej inicjatywie, spowodował, że stało się rzeczą oczywistą powołanie do życia internetowego sklepu z zegarkami, oferującego obecnie coraz więcej zarówno najmodniejszych jak i klasycznych marek (od Armaniego do Tissota). 

Asortyment zegarków osiągnął już równą liczbę 70 marek, sprzedawanych przez uhrzeit.org jako koncesjonariusz.

Oprócz szerokiego asortymentu zegarków w najróżniejszych zakresach cenowych głównym celem wszystkich naszych wysiłków jest szybka dostawa i zawsze jak najlepsza obsługa klientów. Liczne pozytywne opinie odbiorców oraz oceny testowe pokazują, że zadowolone klientki i klienci doceniają naszą pracę. 

Od jesieni 2007 roku uhrzeit.org oferuje oprócz obszernego asortymentu zegarków także wybór biżuterii różnych marek, który również jest stale rozszerzany. 

Od 2011 roku spółka Uhrzeit.org GmbH spełnia też życzenia tym razem głównie Klientek, dzięki ofercie strony Torenda.de, sklepu z torebkami i akcesoriami wielu znakomitych marek. 

Codziennie nowe super okazje zakupowe oraz gwarancja niskiej ceny sprawiają, że  strona Uhrzeit.org staje się rajem dla oszczędzających i jednocześnie znakiem marki uhrzeit.org. Dzięki na bieżąco optymalizowanej funkcji wyszukiwania oraz najróżniejszym filtrom wyboru staramy się możliwie jak najbardziej ułatwić naszym klientom znalezienie swojego wymarzonego zegarka. 

Zespół Uhrzeit.org składa się obecnie z 30 pracowników pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Görana Holsta i szefa marketingu Stefana Schmahla. Göran Holst jest prawnikiem i partnerem jednej z kancelarii prawnych w Hamburgu a także zarządcą spółki  TRAVANTO Travel GmbH [sp. z o.o.]. Stefan Schmahl to dyplomowany handlowiec pełniący ponadto funkcję zarządcy spółki Mi4 GmbH.