Infolinia: +48(0)223970649  • czynny E-mail: shop-pl@obfuscateduhrzeit.org 100 dni gwarancji najniższej ceny 30-dniowe prawo do zwrotu Dostawa gratis przy zakupach powyżej 150 euro Wysyłka do Polski 1-3 dni
Nasz nowy znak:

Uhrzeit.org jest klimatycznie neutralna

Uhrzeit.org, wiodący shop w sieci w dziedzinie sprzedaży wysyłkowej zegarków i biżuterii, angażuje sie w ochronie środowiska: wspólnie z doradcą w dziedzinie ochrony klimatycznej ClimatePartner ujęliśmy bilansem wszystkie emisje gazu CO2, które wiążą sie z działalnością przedsiębiorstawa i dzięki wsparciu certifikowaneg projektu ochrony klimatycznej w Indonezji udało nam się całkowicie je zredukować.Stefan Schmahl, szef działu mareketingu Uhrzeit.org::
Jako wiodący w sieci handlowiec w dziedzinie zegarków i biżuterii uważamy za oczywiste ponoszenie odpowiedzialności za ochronę środowiska.

Co rozumiemy pod pojęciem neutralny dla środowiska?Przedsiębiorstwa, produkty oraz usługi uważamy za neutralne dla środowiska, jeśli obliczanie śladu węglowego odbywa się przy pomocy certyfikatu emisji pochodzącego z unznawanych projektów ochrony klimatu. Uhrzeit.org redukuje emisje gazu dzieki wsparciu cetrifikowanego przez Verified Carbon Standard (VCS) projektu redukcji emisji gazu w Indonezji.

Co kryje sie pod klimatycznie neutralnym przedsębiorstwem?Uhrzeit.org jest klimatycznie neutralnym przedsębiorstwem. Możliwość dokonywania pomiarów śladu stanowi podstawę współpracy z Carbon Footprints na płaszczyźnie ochrony środwiska. Wspólnie z ClimatePartner (www.climatepartner.com) zostały dokonane pomiary emisji gazu wynikających ze wszekich działan przedsiębiorstwa, oraz całkowicie zredukowane.

Co się kryje pod pojęciem klimatcznie neutralna strona internetowa?Działalność www.uhrzeit.org dz. jest klimatycznie neutralna. Stronę internetową można nazwac neutralną klimatcznie, jeśli emisja CO2, która wytwarzana podczas zużycia prądu przez serwery, przenoszenie danych oraz urządzen koncowych sieci użytkowników, zostaje dzięki wsparciu certyfikowango projektu ochrony środowiska zredukowana .

Jak wygląda dostawa neutralna klimatycznie ?Wszelkie zamówienia, wpływające do Uhrzeit.org, realiziwane są klimatcznie neutralnie. W przypadku wysyłki brane pod uwagę są następujące emisje: zużycie paliwa w czasie transportu,zużycie prądu jak i dodatkowe usługi transportowe.Wszystkie emisje gazu w tym przypadku są redukowane,dzięki wsparciu cetrifikowanego przez Verified Carbon Standard (VCS) projektu redukcji emisji gazu w Indonezji

Projekt ochrony środowiska:Uhrzeit.org redukuje wszystkie emisje dwutlenku węgla, metanu, podtlenku azotu i innych gazów szklarniowych przy wsparciu przez Verified Carbon Standard (VCS) certyfikowanemu projektowi emisji gazów w regionie południowej Sumatry, Indonezji. Operator PT Medco E&P Indonesia wychwyca wydobywający się gaz poczas wydobywania ropy naftowej,zamiast, jak do tej pory, wypalać. W ten sposób powstaje suchy i płynny gaz, który znajduje później zastosowanie jako zródło energii. Przy zastosowaniu tradycjynej metody, jaka jest spalanie wydobywajacego sie gazu, zostają emitowane gazy metanu oraz podtlenku azotu.Nowa metoda pozwala na uniknięcie takiej emisji, co oznacza rocznie ok. 86.022 t CO2 -ekwiwalentu dwutlenku węgla. Projekt ten pozwala na stworzenie nowych miejsc pracy w tym regionie

Dalsze informacje o projekcie ochrony środowiska:
http://www.climatepartner.com/11355-1310-1002
http://www.climatepartner.com/11355-1310-1003
http://www.climatepartner.com/11355-1310-1005