Infolinia: +48(0)223970649  • czynny E-mail: shop-pl@obfuscateduhrzeit.org 100 dni gwarancji najniższej ceny 30-dniowe prawo do zwrotu Dostawa gratis przy zakupach powyżej 150 euro Wysyłka do Polski 1-3 dni

Części zamiennePotrzebujesz nową bransoletkę lub dodatkowe ogniwo do Twojej bransoletki do zegarka?Chętnie złożymy w Twoim imieniu zamówienie na dodatkowe ogniwa i bransoletki u naszych dostawców.

Skontaktuj się z naszym Serwisem Klienta:

ersatzteile@uhrzeit.org

Lub skorzystaj z naszego przejrzystego formularza.

Możliwie jak najszybciej otrzymasz odpowiedź z informacjami o przewidywanym czasie dostawy oraz kosztach związanych z zamówieniem. Jeżeli chciałbyś zamówić dodatkową bransoletkę z innego materiału lub w innym kolorze, będziemy musieli najpierw sprawdzić, czy taki produkt jest dostępny.

W przypadku zainteresowania zamówieniem podaj nam swój adres dostawy. Wtedy podamy Ci niezwłocznie nasze dane konta i odpowiedni tytuł przelewu. Po wpływie płatności zamówimy część zamienną i po jej otrzymaniu prześlemy ja do Ciebie.

Uwaga: Zwrot części zamiennych, które nie znajdują się a naszej stałej ofercie, lecz zostały przez nas zamówione na Twoje wyraźne życzenie, jest wykluczony.